הסיפור שלנו

יו פירסט, סוכנות לביטוח עצמאית אשר נוסדה בשנת 2017 המשרתת אלפי לקוחות פרטיים ועסקיים.

הסוכנות מנוהלת ע"י ניב פרגל בעל רישיון משווק פנסיוני מטעם משרד האוצר ובוגר תואר ראשון בהצטיינות בכלכלה מאוניברסיטת תל-אביב.

הסוכנות מספקת ללקוחותיה את כל השירותים והמוצרים הנדרשים וכל זאת באטרקטיביות גבוהה מאוד לאור העובדה שאנו עובדים מול כל חברות ביטוח ובתי השקעות, עובדה המאפשרת לנו להציע ללקוחותינו את התכניות הטובות והמשתלמות ביותר המתאימות לצורכיהם האישיים והמשפחתיים ובו בעת לתת יחס אישי לכל לקוח ולקוח כעולם ומלואו בכל תחום הביטוח והפיננסיים.

מטרתה של הסוכנות היא להעניק את השירות הטוב ביותר ולהציע ללקוחותינו את המוצר הנכון ביותר עבורם . מטרה זו מהווה אתגר מקצועי, מכיוון שכל השחקנים בתחום הביטוח מקבלים מידע שווה, קוראים את אותה המפה ונסמכים על אותם הנתונים. אנו, ביו-פירסט, בחרנו לסלול דרך ייחודית לנו: דרך המשלבת מקצועיות וערכיות, המבוססת על מצוינות חסרת פשרות, התחדשות תמידית והתאמה למצבי שוק משתנים.

בזכות חדשנות, יצירתיות והרבה ידע נגרום גם לעסק בתור עצמאיים, להתייעל מבחינה שיווקית כלכלית, ניתן ללקוחות שלכם חוויית שימוש יוצאת דופן, ונהפוך אתכם לנגישים עבור הלקוחות שלכם.

כרטיסי הביקור הדיגיטליים שלנו מקצועיים, אסתטיים ומוקפדים, מותאמים לכל סוגי הניידים והמחשבים, ומעוצבים ע"י ממש חכם אשר פותח במיוחד עבורנו בעזרת משרד הפרסום הדיגיטלי MDN.

קל לשיתוף עם הלקוחות שלך

תוך 2 דקות יש לך כרטיס דיגיטלי

המערכת קלה מאוד לשימוש

הכרטיס פעיל 24/7 רק עבורך

התחברות 😃